KURUMSAL

KL Temizlik

Şirket Profili

KL Temizlik Ltd. Şti. Türkiye çapında geniş hizmet ağıyla tesis yönetimi ve temizlik & işletim hizmetleri sağlamaktadır.

KL Temizlik Ltd. Şti. çeyrek asra dayalı tecrübe ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel ve kurumsal müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetler sunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik, ev temizliği, villa temizliği, cami temizliği, resmi kurum ve kuruluş temizliği, fabrika ve sağlık tesisleri temizliği gibi bir çok dalda hizmetler sunan KL Temizlik Ltd. Şti., İzmir başta olmak üzere çevre illerede yurt genelinde hizmetlerini sürdürmektedir.


Kurumsal Değerler

KL Temizlik Ltd. Şti., birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Bu değerlerimizin bazıları yan tarafta listelenmiştir.

  • - Saygı Duymak
  • - Adil Olmak
  • - Samimi Olmak ve Tebrik Etmek
  • - Paylaşmak ve Ögrenmek
  • - Cesaret Etmek ve Başarmak

Vizyon

KL Temizlik Ltd. Şti. olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde temizlik hizmetleri sektörün de yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyon

Tüm KL Temizlik Ltd. Şti. çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız hizmetler ile sektörün değerini sürekli arttırmaktır.


İnsan Kaynakları

KL Temizlik Ltd. Şti. güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının firmamızın bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir şirket olarak, bilgi ve tecrübelerimizi bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir. Çalışanlarımızın gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket ederek güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerlemeye devam ediyoruz.

KL Temizlik Ltd. Şti. bünyesinde çalışmak isteyen adayların ik@kltemizlik.com.tr e-posta adresine özgeçmişleri ile birlikte (CV) başvurmaları yeterlidir. Değerlendirme sonrası adaya olumlu veya olumsuz bir geri dönüş sağlanacaktır.


Referanslar

KL Temizlik
KL Temizlik
KL Temizlik
KL Temizlik
KL Temizlik
KL Temizlik